Het Bonnanotte splithoeslaken Jersey Elastan 180 grams is van 95% gekamde katoen en 5% elastan (lycra) en is 180 gram per m2. Het is gemaakt van fijne garens in een zware interlock kwaliteit en in combinatie met de elastan daardoor extreem rekbaar. En toch vormvast! Het elastiek rondom en de elastan zorgen voor een perfecte pasvorm (ook de zijkant van de matras is bij dit hoeslaken mooi bedekt). Het is zowel geschikt voor gewone (hoge) matrassen als ook voor toppers. Wasbaar op 60 graden. Kortom, een prachtige kwaliteit hoeslaken,
Dit hoeslaken is dus geschikt voor zowel een gewone als een toppermatras. Perfect passend voor verstelbare matrassen door speciaal ingenaaide split (80 cm). Om een gewone matras zal de speciaal ingestikte flauwe hoek van 8 cm door de elasticiteit van het doek nauwelijks opvallen. Bij een toppermatras zorgt de speciale instiknaad voor een perfecte pasvorm.
90 | 100 | 120 | 130 | 140 | 160 | 180 | 200 | |
200 | x | x | x | x | 1 | 1 | 2 | 2 |
210 | x | x | x | x | 1 | 1 | 2 | 2 |
220 | x | x | x | x | 1 | 1 | 2 | 2 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||||
Wit | Off white | Beige | Kiezel | Amarant | Mosgroen |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||||
Licht grijs | Midden grijs | Donkergrijs | Denim | Oudroze | Zwart |
Een frisse collectie bedlinnen (jerseys, perkal en badstof hoeslakens, ook voor topper en split), een brede collectie matrasbeschermers, en een mooie lijn badgoed in diverse kleuren. Het bieden van kwaliteit en goede pasvorm zijn de peilers van Bonnanotte.
© 2023 www.keunenslaapcomfort.nl - Powered by Shoppagina.nl